Тренінг “Фасилітація як основа інтерактивного навчання”

У студентів канікули, а значить саме час для викладачів підвищити свою майстерність.

17-18 січня доцент кафедри Міжнародних економічних відносин Гронь Олександра взяла участь в тренінгу “Фасилітація як основа інтерактивного навчання”, організованого ГО “Асоціація викладачів громадянської освіти” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Впродовж дводенного тренінгу учасники розглянули місце фасилітації у викладанні, інструменти фасилітації, техніки залучення студентів, мали можливість відчути себе в ролі студентів і опрацювати техніки фасилітації.