Проведення бізнес-семінарів «Лабораторія успіху» під егідою Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Головного управління економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної (воєнної) адміністрації та Харківського обласного центру молоді

В рамках викладання навчальних дисциплін “Економіка бізнесу” та “Міжнародне підприємництво” доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Литвиненко Аліною Олександрівною під егідою Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва, Головного управління економіки та міжнародних відносин Харківської обласної державної (воєнної) адміністрації та Харківського обласного центру молоді було проведено захід присвячений започаткуванню програми «Школа малого бізнесу», яка буде включати серію бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху».

До проведення бізнес-семінарів для молодих підприємців «Лабораторія успіху» залучені науковці ЗВО м. Харкова, підприємці, представники Державної податкової служби, представники Харківського обласного центру зайнятості.