Шкільні програми (зимова/літня школи)

Викладачі кафедри щороку проводять майстер-класи, ділові ігри, тренінги, економічні квести, дискусії в рамках літніх та зимових шкіл факультету “Міжнародних відносин і журналістики” ХНЕУ ім. С. Кузнеця.  На Вас чекає цікаве спілкування з однолітками і студентами нашого університету, об’єднаними спільним інтересом до економічної сфери знань.

майстер-класи, ділові ігри, тренінги, економічні квести, дискусії

Що таке літня чи зимова школа? Це програма для учнів 7 – 11 класів, які бажають познайомитися з життям університету, проявляють інтерес до науки і полюбляють корисне проведення часу в хорошій компанії. ​Окрім цього, у школярів є можливість ближче познайомитись з університетом, факультетом “Міжнародних відносин і журналістики” та дізнатись більше про спеціальності й особливості навчання. І найголовніше, у нас Ви зможете провести час цікаво і з користю!

За результатами видаються «Сертифікати учасника літньої-зимової школи».

Якщо Ви бажаєте прийняти участь у зимовій чи літній школі, зв’яжіться з нами за телефонами кафедри, який Ви знайдете у розділі «Контакти».

Літні мовні школи

Отримання сертифікатів