Проведення лекцій в рамках освітніх компонент “Міжнародна безпека” та “Менеджмент міжнародних проєктів” у програмі подвійних дипломів

В рамках Програми перебування іноземних делегацій Нуною Моутінью (Nuno F. L. Moutinho), PhD, професором Політехнічного інституту Браганси (Португалія) було проведено заходи, що заплановані в ході перебування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

В рамках програми двох дипломів між університетами доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Оленою Ярмош на лекціях «Project Planning Tools», «Project Cost Management» та «Project Quality Management» в рамках освітньої компоненти “Міжнародна безпека” та “Менеджмент міжнародних проєктів” для студентів спеціальності Міжнародні економічні відносини проводено інтерактивні заняття в рамках співробітництва.

Дякуємо за співробітництво Політехнічному інституту Браганси (Португалія)