Партнерство з Оксфордським університетом при історичному факультеті та коледжем All Souls

Навіть під час обставин, що склалися в Україні, професори кафедри міжнародних економічних відносин дуже професійно реалізуть свої наукові компетентності, відповідально ставляться до освітнього процеса та налагоджують міжнародні звʼязки з іноземними партенрами. Професор кафедри міжнародних економічних відносин Андрій Пастушенко зараз знаходиться в Оксфордському університеті при історичному факультеті та коледжі All Souls та займається міжнародною роботою кафедри.

Одночасно Андрій є fellow за програмою Cara, якою керує Британська академія.  Пише монографію з ранньомодерної історії Англії, працюючи в бібліотеках і архівах. Паралельно проводить семінари з історії України, спростовуючи російські міфи. Допомагає Oxford university Ukrainian society в організації заходів на підтримку України.