У студентів канікули, а значить саме час для викладачів підвищити свою майстерність.
17-18 січня доцент кафедри Міжнародних економічних відносин Гронь Олександра взяла участь в тренінгу “Фасилітація як основа інтерактивного навчання”, організованого ГО “Асоціація викладачів громадянської освіти” за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2024-01-19-o-16.46.49-1-1024x570.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2024-01-19-o-16.46.21-1-1024x597.png)
Впродовж дводенного тренінгу учасники розглянули місце фасилітації у викладанні, інструменти фасилітації, техніки залучення студентів, мали можливість відчути себе в ролі студентів і опрацювати техніки фасилітації.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2024-01-19-o-16.46.30-2-1024x579.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/01/znimok-ekrana-2024-01-19-o-16.46.41-1-899x1024.png)