Засідання студентського наукового гуртка «Міжнародне підприємництво та бізнес-аналітика»

У вересні та жовтні 2023 року відбулись чергові засідання студентського наукового гуртка «Міжнародне підприємництво та бізнес-аналітика», керівником якого є доцент кафедри міжнародних економічних відносин Литвиненко Аліна Олександрівна. Малахова Маргарита, Русинова Ярослава, Москаленко Єлизавета, Усатий Іван, Курган Дар’я, Головченко Івана, які є членами наукового гуртка, працюють за темою науково-дослідних робіт «Міжнародний бізнес», «Міжнародне підприємництво», «Міжнародна бізнес-аналітика» і досліджують можливість використання сучасних тенденцій до ведення підприємницької аналітичної діяльності в міжнародному бізнес-середовищі.

Публічні виступи здобувачів як різновид усного спілкування виділили наукові доповіді як найбільш ефективний засіб донесення отриманих результатів. Після цікавих презентацій відбулося активне обговорення проблематики дослідження «Міжнародне підприємництво в сучасних умовах», зокрема, для використання відповідного досвіду співпраці із країнами-сусідами Україною в умовах російсько-української війни та реалізації стратегічної мети зовнішньої політики нашої держави – повноправного членства в ЄС. В якості експертів були запрошені викладачі кафедри міжнародних економічних відносин.