Урочисте відзначення працівників кафедри міжнародних економічних відносин

Сьогодні, 3 квітня, під час засідання Вченої ради університету відбулось урочисте відзначення працівників університету і факультету.

Подяки Управління освіти Адміністрації Салтівського району Харківської міської ради за високий професіоналізм та співпрацю, надання науково-методичної допомоги при організації та проведенні районних заходів для учасників освітнього процесу оголошено:

ЛИТВИНЕНКО Аліні Олександрівні – доценту кафедри міжнародних економічних відносин, а також Аліна Олександрівна одержала Подяку Харківського міського голови за високий професіоналізм, сумлінну й плідну працю під час воєнного стану в Україні.

Подяки Харківського міського голови за високий професіоналізм, сумлінну й плідну працю під час воєнного стану в Україні оголошено:

ІВАЩЕНКО Ганні Миколаївні – доценту кафедри міжнародних економічних відносин.

МІШИНУ Олександру Юрійовичу – доценту кафедри міжнародних економічних відносин.

САТУШЕВІЙ Карині Валеріївні – доценту кафедри міжнародних економічних відносин

Ректор ХНЕУ ім. С. Кузнеця Володимир ПОНОМАРЕНКО урочисто вручив нагороди.

Щиро вітаємо всіх нагороджених! Дякуємо за самовіддану сумлінну працю, вагомий внесок у науково-педагогічну, методичну, профорієнтаційну, журналістську та волонтерську діяльність під час воєнного стану. І за те, що залишились і працюєте в Харкові.