Участь у виконанні планових науково-дослідних робіт, виступи на засіданнях наукових гуртків (школярів та студентів)

Науково-дослідна робота студентів – один з найважливіших засобів підвищення якості підготовки спеціалістів у вищій школі. Це комплекс заходів наукового, методичного, організаційного характеру, що забезпечує навчання всіх студентів навичкам наукових досліджень у відповідності до обраної спеціалізації  “Міжнародний бізнес”.

Виконання завдань дослідницького характеру дозволяють формувати у студентів інтерес й потреби до наукової творчості, розвивають творче мислення, наукову самостійність, підвищують внутрішню організованість, свідоме відношення до навчання та поглиблюють отримані у процесі навчання знання. У засіданні взяли участь студенти спеціалізації  “Міжнародний бізнес”, що дозволило виявити найбільш обдарованих і талановитих студентів для рішення актуальних завдань підвищення ефективності освітнього процесу в університеті.