Тренінг з державної та регіональної підтримки експортної діяльності

У п’ятницю 14 квітня 2023 року о 9.00 запрошуємо студентів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» на тренінг з державної та регіональної підтримки експортної діяльності.

Спікерка: Бакалінська Ольга Олегівна, д.ю.н., професор. Керівник відділу наукового та науково-технічного співробітництва модернізації та цифровізаціі рішень для підтримки експортерів і інвесторів Управління сприяння експорту.

Під час зустрічі обговоримо

яку саме допомогу надає відділ та які функції виконує,

розглянемо чи може суб’єкт міжнародного бізнесу отримати юридичну допомогу та підтримку щодо відкриття філії чи торговельного представництва в іншій країні світу, звернемо увагу на основну діяльність відділу та чи надає відділ послуги із просування вітчизняної продукції та бренду компанії за кордоном, а також окреслимо питання які виникають у наших студентів.

Посилання на ZOOM

Координатор зустрічі: