Соціально-психологічна служба

Шановні здобувачі нагадуємо, що для вас в університеті постійно працює соціально-психологічна служба. Метою діяльності соціально-психологічної служби є: соціально-психологічне забезпечення освітнього процесу; підвищення ефективності освітнього процесу; особистісний розвиток; захист психічного здоров’я та соціального благополуччя студентів.

Психолог соціально-психологічної служби проводить: психологічну діагностику; психологічне консультування; допомагає у створенні сприятливого мікроклімату, подоланні конфліктів у студентських групах; проводить профілактику та сприяє усуненню труднощів адаптації до соціально-психологічних умов життя, які постійно змінюються; психологічне просвітництво.

В університеті працює телефон довіри, за яким можна отримати психологічну консультацію, яку проводить практичний психолог з багаторічним досвідом роботи. Якщо ви відчуваєте, що потребуєте допомоги, звертайтеся, ми завжди вам раді допомогти.

Консультації є анонімними та безкоштовним.

Телефон довіри: +38 050 1351 519

Е-mail: soc_sluzhba@hneu.edu.ua