Проведення лекцій в рамках освітніх компонент “Конкуренція на міжнародних ринках” та “Міжнародні фінанси” у програмі подвійних дипломів

В рамках Програми перебування іноземних делегацій Аною Паулою Монте (Ana Paula Monte), PhD, професором Політехнічного інституту Браганси (Португалія)було проведено заходи, що заплановані в ході перебування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

З вересні по грудень 2022 pоку в рамках Програми перебування іноземних делегацій Аною Паулою Монте (Ana Paula Monte), PhD, професором Політехнічного інституту Браганси (Португалія)було проведено заходи, що заплановані в ході перебування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця. В рамках програми двох дипломів між університетами професор кафедри міжнародних економічних відносин Олеся Лебідь на лекціях з міжнародних фінансів в рамках освітньої компоненти “Конкуренція на міжнародних ринках” та “Міжнародні фінанси” для студентів спеціальності Міжнародні економічні відносини проводила сучасні та інноваційні заняття в рамках співробітництва.

Дякуємо за співробітництво Політехнічному інституту Браганси (Португалія)