OxPeace Conference в Оксфордському університеті (Коледж St John’s) та зустріч Асоціації «Оксфордшир-Харківська область»

29 квітня 2023 року доцент кафедри міжнародних економічних відносин Андрій Пастушенко взяв участь одразу у двох заходах в Оксфорді присвячених Україні: OxPeace Conference в Оксфордському університеті (Коледж St John’s) та інавгураційна зустріч Асоціації «Оксфордшир-Харківська область».

На конференції OxPeace доцент Андрій Пастушенко зачитав доповідь про привласнення Росією середньовічної історії України, спростовуючи міфи, які надихають російських агресорів нападати на Україну; на інавгураційній зустрічі Асоціації «Оксфордшир-Харківська область» доцент Андрій Пастушенко розповів аудиторії про історію Харкова.