Міжнародний проект між Університетом Амазонії (Колумбія), Університетом Бургоса (Іспанія) та Харківським національним економічним університетом ім Семена Кузнеця (Україна)

11 березня 2023р. відбулася робоча зустріч професорів у межах міжнародного проекту COIL трьох університетів: Університет Амазонії (Колумбія) Університет Бургоса (Іспанія), Харківський національний економічний університет ім Семена Кузнеця (Україна)

Проект полягає в обговоренні сучасної проблеми побудови миру у світі. У даному проекті беруть участь студенти 291 та 292 спеціальностей факультету міжнародних відносин і журналістики
Координатори проекту: професори кафедри міжнародних екномічних відносин Олександра Гронь та Леся Євдокімова-Лисогор