Кickoff meeting за міжнародним проєктом ЕРАЗМУС+КА2 з розвитку потенціалу вищої освіти CBHE-STRAND-1 «UA-Talent-UP»

✨Нещодавно відбувся перший kickoff meeting за міжнародним проєктом ЕРАЗМУС+КА2 з розвитку потенціалу вищої освіти CBHE-STRAND-1 «UA-Talent-UP», в якому взяла участь робоча група ХНЕУ ім. С. Кузнеця під загальною координацією доцентки кафедри міжнародних економічних відносин Олени ЯРМОШ.

Учасники проєкту у складі представників ЄС: Pontifical University of Salamanca, Іспанія (координатори проєкту); University College Leuven-Limburg, Бельгія; University of Cyprus, Кіпр

Разом з українськими партнерами, в числі яких: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця; Львівська національна академія мистецтв; Українська інженерно-педагогічна академія; Український католицький університет; Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя; Міжнародний європейський університет; НГО «Інноваційна генерація».

За три дні плідної та успішної зустрічі обговорили: фундаментальні питання майбутньої роботи над проєктом: його бачення, місію та візію; smm-стратегію команди та шляхи дисемінації; забезпечення сталості розвитку проєкту; обговорили зміст та пропозиції стосовно майбітніх face-to-face тренінгів, які проведуть партнери з Іспанії та Бельгії.

У ХНЕУ ім. С. Кузнеця проєкт реалізується на базі кафедри міжнародних економічних відносин під загальною координацією доцентки Олени ЯРМОШ. Пишаємось тим, що у складі команди від ХНЕУ ім. С. Кузнеця в проєкті UA-Talent-UP задіяні провідні фахівці університету та кафедр факультету МВіЖ. Попереду на команду чекають 3 роки плідної та цікавої співпраці. Бажаємо натхнення та успіхів у реалізації проєкту👏 Інноваційний проєкт UA-Talent-UP спрямований на розвиток підприємливості, креативності та міжкультурних компетенцій для забезпечення високої якості викладання в Україні🇺🇦