В рамках майнору «Демократія: від теорії до практики» 16 травня відбувся захист студентських проєктів громадської дії, над якими команди студентів 2 курсу різних спеціальностей ХНЕУ ім. С. Кузнеця працювали впродовж весняного семестру.
Серед обраних студентами тем були такі: «СТОП булінг», «Проблеми освіти в умовах війни», «Проблеми безпеки життя в Україні», «Покращення життя людей з інвалідністю», «Порушення прав людини в Україні» тощо.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.21-878x1024.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.05-856x1024.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.13-885x1024.png)
Дисципліна «Демократія: від теорії до практики» є вибірковою дисципліною для студентів 2 курсу. Це інноваційний інтерактивний курс, метою якого є розвиток активної громадянської позиції студентів та розуміння сутності демократичних перетворень.
Дисципліна «Демократія: від теорії до практики» викладається за підтримки Міжнародної фундації виборчих систем (IFES). У 2022/2023 навчальному році курс доступний у 46 закладах освіти в Україні. Викладачі курсу в ХНЕУ ім. С.Кузнеця – к.е.н., доц. Гронь О.В. та к.ф.-м.н., доц. Ярмош О.В. (кафедра міжнародних економічних відносин), які пройшли інтерактивне навчання та мають сертифікати IFES
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.32-880x1024.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.39-902x1024.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.22.48-869x1024.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/znimok-ekrana-2023-05-20-o-21.23.04-855x1024.png)