«Демократія: від теорії до практики»

20 лютого 2024 року в рамках навчальної дисципліни за вибором «Демократія: від теорії до практики» (к.е.н., доц. Гронь О.В.), яка викладається для студентів 2 курсу за програмою IFES (Міжнародна фундація виборчих систем), відбулася зустріч здобувачів з Головою правління ГО «ЙОДА» Данилою Ваврів.

Данило розповів про діяльність ГО «ЙОДА» створеною випускниками курсу «Демократія: від теорії до практики», поділився своїм досвідом участі в проектах громадянської дії. Здобувачі активно задавали питання і отримали від гостя поради щодо проведення досліджень в рамках проєкту, розробці плану дії для вирішення суспільних проблем та лайфхаки, як уникнути можливих помилок в процесі роботи над студентським проектом.

Інноваційний та інтерактивний курс з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики» викладається в ХНЕУ ім. С. Кузнеця вже другий рік поспіль. Курс «Демократія: від теорії до практики» був розроблений IFES за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомогти від уряду Великої Британії. Метою курсу «Демократія: від теорії до практики» є розвиток знань, навичок і ставлень, які пов’язані з ефективною участю молоді в демократичних процесах країни в цифрову епоху. Завдяки курсу студенти не тільки дізнаються більше про демократичне врядування, права людини, громадянське суспільство та громадські ініціативи, а й розроблять власні соціальні проєкти, направлені на вирішення певних проблем в їхніх громадах.