У вересні та жовтні 2023 року відбулись чергові засідання студентського наукового гуртка «Міжнародне підприємництво та бізнес-аналітика», керівником якого є доцент кафедри міжнародних економічних відносин Литвиненко Аліна Олександрівна. Малахова Маргарита, Русинова Ярослава, Москаленко Єлизавета, Усатий Іван, Курган Дар’я, Головченко Івана, які є членами наукового гуртка, працюють за темою науково-дослідних робіт «Міжнародний бізнес», «Міжнародне підприємництво», «Міжнародна бізнес-аналітика» і досліджують можливість використання сучасних тенденцій до ведення підприємницької аналітичної діяльності в міжнародному бізнес-середовищі.
Публічні виступи здобувачів як різновид усного спілкування виділили наукові доповіді як найбільш ефективний засіб донесення отриманих результатів. Після цікавих презентацій відбулося активне обговорення проблематики дослідження «Міжнародне підприємництво в сучасних умовах», зокрема, для використання відповідного досвіду співпраці із країнами-сусідами Україною в умовах російсько-української війни та реалізації стратегічної мети зовнішньої політики нашої держави – повноправного членства в ЄС. В якості експертів були запрошені викладачі кафедри міжнародних економічних відносин.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.32.24-1-1024x573.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.31.02-1-1024x468.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.56.20-1-1024x721.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.51.08-1-1024x609.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.14.07-1-1024x663.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.12.57-1-1024x666.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.07.37-1-1024x657.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.54.17-1-1024x723.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.41.28-1-1024x391.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.14.07-1024x663.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.39.20-1-1024x389.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.34.55-1-1024x418.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.12.57-1024x666.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.32.18-1-1024x440.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-15.07.37-1024x657.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.56.20-1024x721.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.30.43-1-1024x486.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.41.28-1024x391.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.39.20-1024x389.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.34.55-1024x418.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.32.18-1024x440.png)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/znimok-ekrana-2023-10-03-o-14.30.43-1024x486.png)