Студент 4 курсу освітньої програми Міжнародний бізнес, Данило Герман взяв участь у молодіжному форумі «Youth vision 2024». «Youth vision 2024» – це грандіозний форум організований за підтримки Національного демократичного інституту, фонду Конрада Аденауера, ГО “Солідарна молодь”, студентської організації Європейської народної партії та інших партнерів.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2023-12-09-202836-1-768x1024.jpg)
На Форумі були порушені питання роботи з молодими ВПО, політичної освіти молоді, волонтерства, переосмислення ролі політики ідентичності в Україні, Відбудова України та європейська інтеграція: дорожня мапа, підводні камені та роль молоді, виклики та загрози для молоді під час війни, де шукати ресурси та сили?
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2023-12-09-202829-2-1024x576.jpg)
В рамках наукового гуртка, Данило Герман був присутнім як експерт з міжнародного партнерства в рамках дисципліни «Міжнародне підприємництво», викладач: доцент Литвиненко Аліна, що відбулось 8 грудня 2023 року
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2023-12-09-202838-768x1024.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/12/image-2023-12-09-202833-768x1024.jpg)