Захист дипломної роботи за програмою двох дипломів в Політехнічному інституті Браганси

12 липня 2024 року з високим балом 18 з 20 захистила дипломну роботу на тему «DIGITAL MARKETING AND SOCIAL MEDIA: CASE STUDY OF СO-LIVING SOJUELA JOVEN», яку підготувала під керівництвом професора, кандидата економічних наук Oliva Maria Dourado Martins. Дипломна робота підготована Ельвірою на прикладі реальної іспанської компанії Manfred On Tour, в якій вона на протязі квітня-травня 2024 року проходила практику.

Вітаємо Ельвіру Полупан студентку 4 курсу спеціальності Міжнародні економічні відносини з успішним захистом другого диплома за програмою подвійних дипломів в Португалії!

Ельвіра успішно навчалася в Політехнічному інституті Браганси за спеціальністю Управління міжнародним бізнесом на протязі двох семестрів 2023-2024 року.

Сподіваємося, що вагомий досвід та позитивні враження, отримані від навчання за програмою двох дипломів в Політехнічному інституті Браганси залишаться на все життя!

Чекаємо в магістратурі!