Постійно розвиваючись, професори кафедри міжнародних економічних відносин, долучаються до нових сучасних заходів та отримають корисні знання та навички взаємодії зі студентами від компаній-роботодавців. Так, доцент кафедри міжнародних економічних відносин Аліна Литвиненко набула нового досвіду від компаній-роботодавців: SoftServe, Genesis, OKKO, KPMG, Deloitte, infopulse та МХП за такими напрямами:
📍Менторство як інструмент взаємодії зі студентами;
📍Плани саморозвитку та підвищення успішності студентів;
📍Формати інтерактивного навчання;
📍Компетенції ментора/наставника/коуча: як їх розвивати.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_2324.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/05/img_2327.jpg)