Щиро вітаємо випускників кафедри міжнародних економічних відносин з успішним завершенням спільної освітньої програми подвійних дипломів в Instituto Politécnico de Bragança та бажаємо ентузіазму, сил та натхнення для підкорення нових вершин!
![company logo](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/03/logotyp.png)
![ХНЕУ ім. С. Кузнеця](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/02/frame_mev.png)
Щиро вітаємо випускників кафедри міжнародних економічних відносин з успішним завершенням спільної освітньої програми подвійних дипломів в Instituto Politécnico de Bragança та бажаємо ентузіазму, сил та натхнення для підкорення нових вершин!