З 16 по 19 червня 2024 року аспірантка кафедри міжнародних економічних відносин Маргарита Подорожна брала участь у літній серії тренінгів з громадянської освіти “Демократія: від теорії до практики” від IFES, що відбулися у місті Трускавець.
📚 Впродовж чотирьох днів навчання учасники тренінгу продовжували вивчати методологію та структуру курсу “Демократія: від теорії до практики”, закріплювали на практиці своє розуміння методології SEED, дізнавалися про нові інтерактивні методики викладання та опановували роботу над студентським проєктом.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-2024-06-24-132107-1-768x1024.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/06/image-2024-06-24-132109-1-1024x744.jpg)