Пролонгація наукового мобільного співробітництва між Португалією та Україною

📝 Пролонгація співробітництва між ХНЕУ ім. С. Кузнеця та Instituto Politécnico de Bragança (Portugal) за програмою подвійного диплому та обміну студентами!

👍 У липні 2022 року професори кафедри міжнародних економічних відносин ХНЕУ ім. С. Кузнеця, координатор португальсько-української програми Пархоменко Наталія, Гронь Олександра, Литвиненко Аліна, Євдокимова-Лисогор Леся, Чепелюк Маргарита та заступник декану факультету Воронюк Евгенія відвідали Instituto Politécnico de Bragança (Portugal).

🤝 Під час візиту було обговорено та прийнято основні положення договору та розроблено варіанти його реалізації з урахуванням сучасних умов.

🧑‍🏫 Відтепер в програмі подвійного диплому та обміну студентами з Instituto Politécnico de Bragança мають можливість прийняти участь ще більше студентів освітньої програми «Міжнародний бізнес».

🇺🇦 Віримо в подальшу плідну багаторічну співпрацю та нашу перемогу!