Продовжуються захисти бакалаврських дипломних робіт за освітньою програмою Міжнародний бізнес

На кафедрі Міжнародних економічних відносин продовжуються захисти бакалаврських робіт за освітньою програмамою «Міжнародний бізнес». Здобувачі показали високі результати – це свідчення невтомної та кропіткої праці наукових керівників – практично усього науково-педагогічного складу кафедри.

Тематика робіт була дуже різноманітною і актуальною. Студенти досліджували світові ринки; вивчали характеристики розвитку високотехнологічного бізнесу, процеси діджиталізації та поширення електронного бізнесу; розглядали увесь спектр маркетингових інструментів: брендинг, інтернет-маркетинг, маркетинг у сфері розваг; простежували особливості міграційних, інвестиційних, торговельних процесів та ще багато-багато цікавого.

Кафедра Міжнародних економічних відносин щиро вітає своїх студентів – вже практично дипломованих фахівців – та бажає їм подальших успіхів в житті, навчанні та науці, а також ласкаво запрошує продовжити співпрацю у магістратурі.