Онлайн-лекція HR-менеджера компанії ФК Амертин Анни Гриб «Зовнішньо-економічна діяльність компанії-дистриб’ютора на фармацевтичному ринку»

14 травня 2024 року здобувачі спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини в рамках дисципліни «Експортно-імпортні операції» долучилися до онлайн-лекції HR-менеджера компанії ФК Амертин Анни Гриб «Зовнішньо-економічна діяльність компанії-дистриб’ютора на фармацевтичному ринку». Представниця компанії розповіла студентам про особливості зовнішньо-економічної діяльності на ринку фармацевтичної продукції, запуск та розвиток компанією Амертин власних торгівельних марок, навички необхідні для фахівця по роботі з іноземними партнерами, можливості, які компанія надає студентам в рамках неформальної освіти.