Студентка магістратури спеціальності Міжнародні економічні відносини, яка за програмою подвійного диплому навчається в Італійському університеті UNICAS (Cassini) взяла участь у ході на честь Дня Незалежності України в Римі
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/image-2023-08-26-103032-768x1024.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/image-2023-08-26-103023-1024x768.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/08/image-2023-08-26-102947-768x1024.jpg)
Бажаємо всім у країні вільній жити,
Свободою цією всім серцем дорожити
⠀
З Днем Незалежності України! Бажаємо завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити свою країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє
💛💙
⠀