Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Засідання студентського наукового гуртка та дискусія за темою дослідження «Міжнародне підприємництво та бізнес-аналітика в сучасних умовах»

17 березня 2025 року відбулись виступи здобувачів кафедри міжнародних економічних відносин та безпеки бізнесу на засіданні студентського наукового гуртка та дискусія за темою дослідження «Міжнародне підприємництво та бізнес-аналітика в сучасних умовах». Досліджено, що сучасному світі фінансовий сектор є ключовим елементом міжнародної торгівлі, а його безпека напряму впливає на стабільність глобальної економіки. Використання штучного інтелекту (AI) у кібербезпеці фінансових організацій змінює підходи до захисту даних, запобігання шахрайству та регулювання ризиків. Також обговорили, що Біткоїн став революційним явищем у світовій фінансовій системі, що докорінно змінило міжнародний рух капіталу. Як перша та найвідоміша криптовалюта, він створив альтернативу традиційним фінансовим каналам, відкривши нові можливості для транскордонних платежів, інвестування та збереження капіталу.

В результаті дискусій під керівництвом к.е.н., доцента Литвиненко Аліни здобувачі та постійні учасники наукового гуртка, а саме Жогленко Альбіна, Рожкова Олександра, громила Маргарита обговорили, що штучний інтелект у кібербезпеці фінансових організацій зміцнює міжнародну торгівлю, підвищуючи безпеку, довіру та ефективність фінансових операцій. Це сприяє розвитку глобальної економіки, знижуючи ризики шахрайства, кіберзлочинності та порушень у фінансових системах. Поява біткоїна суттєво вплинула на міжнародний рух капіталу, зробивши його більш гнучким, децентралізованим і незалежним від традиційних банківських механізмів. Незважаючи на виклики з боку регуляторів, криптовалюта стає важливим елементом світової економіки, змінюючи підходи до фінансових операцій, інвестування та глобальних платежів

Здобувачі отримали завдання дослідницького характеру в рамках освітніх компонент «Міжнародна торгівля товарами, послугами, технологіями» та «Міжнародний рух капіталу та робочої сили» під час підготовки наукових проєктів для подальшої роботи над проблемним питанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *