Демократія: від теорії до практики

Викладачки кафедри Міжнародних економічних відносин доцентки Гронь Олександра та Ярмош Олена 26-30 липня 2022 року взяли участь у другій частині тренінгу з інтерактивних методик викладання курсу з громадянської освіти «Демократія: від теорії до практики».

Даний курс розроблено Міжнародною фундацією виборчих систем (IFES) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства міжнародних справ Канади та британської допомоги від уряду Великої Британії.

Результатом навчання викладачів стала розробка та впровадження з 2022-2023 навчального року нової вибіркової дисципліни «Демократія: від теорії до практики» для студентів 2 курсу першого (бакалаврського) рівня ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Метою інноваційного та інтерактивного курсу «Демократія: від теорії до практики» є розвиток знань, навичок і ставлень, які пов’язані з ефективною участю молоді в демократичних процесах країни в цифрову епоху.

Навчання відбуватиметься за спеціально розробленими навчальними матеріалами, які присвячені демократичним принципам, належному врядуванню, громадянському суспільству, громадянській участі та правам людини.

Протягом курсу студенти розроблятимуть власні проекти, покликані вирішити проблеми всередині та поза їхніми громадами, що допоможе забезпечити кращий розвиток знань та навичок у студентів, а також сприятиме формуванню у них демократичних цінностей та ставлень.