Акредитація освітньо-наукової програми третього рівня вищої освіти“Міжнародні економічні відносини”

Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України підтвердило право кафедри міжнародних економічних відносин та безпеки бізнесу на підготовку за освітньою програмою третього рівня вищої освіти «Міжнародні економічні відносини»!

Сертифікат про акредитацію освітньої програми НАЗЯВО № 8856, дійсний до 25.06.2025 р.
Це велике досягнення свідчить про високу якість навчання, його актуальність та конкурентоспроможність на ринку освіти! Ми завжди прагнемо до вдосконалення заради наших аспірантів! Не зупиняємось на досягнутому!

Вітаємо професорсько-викладацький колектив кафедри міжнародних економічних відносин та безпеки бізнесу з успішним проходженням акредитації освітньо-наукової програми!