Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти України підтвердило право кафедри міжнародних економічних відносин та безпеки бізнесу на підготовку за освітньою програмою першого (бакалаврського) рівня «Міжнародний бізнес»!
⠀
Це велике досягнення свідчить про високу якість навчання, його актуальність та конкурентоспроможність на ринку освіти! Ми завжди прагнемо до вдосконалення заради наших студентів! Не зупиняємось на досягнутому!
⠀
Шановні абітурієнти, ми з нетерпінням чекаємо на вас у новому навчальному році!
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/znimok-ekrana-2024-07-15-o-12.54.46-1024x724.png)
⠀