Проведення лекцій в рамках освітніх компонент “Світове господарство, тенденції та закономірності його розвитку” та “Міжнародний маркетинг” у програмі подвійних дипломів

У листопаді 2022 pоку в рамках Програми перебування іноземних делегацій Олівою Мартінс (Oliva M. D. Martins), PhD, професором Політехнічного інституту Браганси (Португалія) було проведено заходи, що заплановані в ході перебування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

В рамках програми двох дипломів між університетами доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Олександрою Гронь на лекціях «Promotion in international marketing» та «Promotion and Sales in international marketing» в рамках освітніх компонент “Світове господарство, тенденції та закономірності його розвитку” та “Міжнародний маркетинг” студенти спеціальності Міжнародні економічні відносини робили цікаві та інноваційні проєкти.

Дякуємо за співробітництво Політехнічному інституту Браганси (Португалія)