У листопаді 2022 pоку в рамках Програми перебування іноземних делегацій Олівою Мартінс (Oliva M. D. Martins), PhD, професором Політехнічного інституту Браганси (Португалія) було проведено заходи, що заплановані в ході перебування в ХНЕУ ім. С. Кузнеця.
В рамках програми двох дипломів між університетами доцентом кафедри міжнародних економічних відносин Олександрою Гронь на лекціях «Promotion in international marketing» та «Promotion and Sales in international marketing» в рамках освітніх компонент “Світове господарство, тенденції та закономірності його розвитку” та “Міжнародний маркетинг” студенти спеціальності Міжнародні економічні відносини робили цікаві та інноваційні проєкти.
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_1348-891x1024.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_1349-911x1024.jpg)
![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_1352-768x1024-1.jpg)
Дякуємо за співробітництво Політехнічному інституту Браганси (Португалія)