Запрошуємо прийняти участь у україно-португальській програмі двох дипломів за спеціальністю «Управління міжнародним бізнесом»

Приймаються заявки на навчання у 2023-2024 навчальному році (початок навчання (вересень 2023 року).

Для участі запрошуються студенти 3 курсу першого (бакалаврського) рівня спеціальності 292 Міжнародні економічні відносини ХНЕУ ім. С. Кузнеця.

Вимоги:

1) знання англійської мови на рівні В2 чи вище,

2) середній бал за попередній період навчання в ХНЕУ ім. С. Кузнеця не нижче 75.

3) мотивація до участі в програмі.

Мова навчання – англійська

Строк навчання – 10 місяців (вересень 2023 – червень 2024)

Дедлайн участі у конкурсі – 31 березня 2023 року

Для реєстрації на участь необхідно до 31 березня 2023 року надіслати на електронну пошту parkhomenko.na28@gmail.com наступні документи:

1) скан-копія навчального плану за програмою навчання студента (переклад на англійську),

2) скан-копія підтвердження знання англійської мови (диплом, або сертифікат, або рекомендаційний лист від викладача англійської мови),

3) скан-копія академічної довідки  з деканату за результатами навчання (українською мовою та переклад на англійську) за 5 семестрів 150 кредитів,

4) резюме / CV (англійською мовою) в довільній формі,

5) скан-копія закордонного паспорту,

6) скан-копія атестату про закінчення школи з додатком (українською мовою та переклад на англійську),

7) декларація на навчання іноземного студента (на спеціальному бланку англійською мовою).

Увага! До офіційного розпорядження Кабміну щодо дозволу виїзду студентів-чоловіків за кордон, рекомендуємо подаватися лише дівчатам чи хлопцям, які вже мають офіційний дозвіл на виїзд.

Контакти:

Пархоменко Наталія Олександрівна, проф. кафедри міжнародних економічних відносин,parkhomenko.na28@gmail.com