Доцент кафедри, к.пед.н.,Євдокімова-Лисогор Леся Анатоліївна взяла участь в інтенсивному курсі для викладачів іспанської мови та представляла наш університет (ХНЕУ ім.С.Кузнеця) серед учасників з Франції, Польщі, Греції, Ірландії, Англії. Приємно, що іспанську мову вивчають студенти в Україні, а ми, викладачі, маємо можливіть підвищувати кваліфікацію саме в Іспанії, формувати нову креативну особистість і сприяти процвітанню нашого університету (Академічна мобільність, м.Сеговія, Іспанія, 2021).