![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/06/snymok-эkrana-2021-06-27-v-20.51.14-1024x527.png)
День молоді це одне з найдинамічніших свят – ну, а як же інакше – адже їм, молодим – скрізь дорога! Відкритий весь світ як на долоні, і будь-яка справа по плечу! Все таке яскраве і сама любов править балом! Вітаємо з Днем молоді вас всіх!
Бажаємо залишатися молодими протягом усього свого шляху, адже молодість не залежить від віку - вона живе в душі, тієї, що не перестає літати і будувати плани і виконувати задумане, всупереч усім труднощам! Будьте щасливі!