![](https://kafmev.hneu.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/0-02-0a-127b0c4227ea5ce54bc3a3809932e6ae2cc33649e317370e405494208243c6dc_1c6da335122338.jpg)
12 травня з 17.00 до 18.00 тривала дискусія, на якій студенти 292 спец-ті ф-ту “міжнародних відносин і журналістики” ХНЕУ ім. С. Кузнеця обговорювали проблеми, пов’язані з висвітленням чорнобильської катастрофи у міні-серіалі HBO “Чорнобиль”. Дискусія тривала без втручання модератора.
Студенти активно обговорювали власні питання, зокрема про те, як змінилася б ситуація, якби люди вчасно дізналися про вибух, що треба було робити, щоб врятувати якнайбільше життів у 1986 році, які основні меседжі серіалу, яка цільова аудиторія серіалу тощо. При цьому учасники оперували історичними фактами та фактами з серіалу. Захід був, по-справжньому, креативним та жвавим!